? Новий професійний стенд Bosch EPS 205

Новости компании

— 9 декабря 2014

Новий професійний стенд Bosch EPS 205

 

Новий професійний стенд EPS 205 для діагностики паливної апаратури дизельних двигунів
 
  • Економічна діагностика дизельних компонентів
  • Підходить для перевірки п’єзоінжекторів
  • Швидка заміна компонентів для ефективної роботи
Новий діагностичний стенд EPS 205 для перевірки дизельних інжекторів – це економічно-обгрунтоване рішення для автосервісів, які надають послуги з діагностики та ремонту паливного обладнання дизельних двигунів. На компактному стенді можна проводити перевірку як форсунок класичних систем вприску, так і інжекторів Common Rail двигунів легкових і вантажних автомобілів. Універсальна система кріплень та продумана конструкція приймальної камери допомагають скоротити час на підготовку стенду до роботи та дозволяють проводити всі необхідні процедури швидко та без зайвих ускладнень. EPS 205 уможливлює діагностику форсунок з робочим тиском понад 1800 бар. Для роботи з п'єзоелектричними інжекторами передбачений автоматизований режим зі спеціалізованими процедурами, такими як імітація режиму пуску двигуна та корегування напруги, що надходить у інжектор.
 
Стенд EPS 205 доповнив лінійку приладів Bosch для діагностики дизельних систем. Широкий вибір професійного обладнання дозволяє здійснювати перевірку та ремонт сучасної дизельної паливної апаратури як широкопрофільним діагностам, так і фахівцям з дизелю. Це особливо актуально в умовах постійного зростання кількості автомобілів, оснащених дизельними двигунами.
 
Тестування п'єзоелектричних інжекторів
Просте меню полегшує користувачеві стенду задачу діагностики інжекторів. Всі результати вимірювань відображаються графічно та у вигляді числових значень і зберігаються в загальній базі даних разом з інформацією про клієнтів. Надалі ці дані можуть бути роздруковані у вигляді Протоколу перевірки. Значення контрольних параметрів для компонентів дизельних паливних систем Bosch доступні на компакт-диску, який входить до комплекту поставки. Дані для інжекторів інших виробників доступні на сайтіhttp://www.refdat.net.
 
До стенду можна підключити принтер, додатковий монітор, клавіатуру та мишу. Також створено можливість його підключення до комп’ютерної мережі. Використання EPS 205 дозволяє автосервісу проводити всі необхідні тести інжектору, як-от: перевірку на герметичність, тест поведінки при старті, перевірку кодів ISA та IMA, діагностику при повному навантаженні, вимірювання об’єму пального, що впорскується у режимі холостого ходу та в режимі попереднього вприску, перевірку в режимі емісійного вприску та вимірювання опори обмотки електромагнітного клапану. З традиційними форсунками можна проводити комбіновані тести (форсунки DHK та UI), що включають перевірку факелу розпилу та герметичності, а також вимірювання тиску на початковому етапі.
 
Повний спектр діагностичних систем для автосервісів широкого профілю та спеціалізованих майстерень з ремонту дизельної паливної апаратури
Bosch пропонує професійні діагностичні стенди з широким набором аксесуарів для тестування різних компонентів паливної апаратури та ремонту дизельних систем усіх типів. Основним є універсальний стенд EPS 815, завдяки якому автосервіс може перевірити та відрегулювати будь-яку дизельну систему, використовуючи відповідне спеціалізоване приладдя. На стенді EPS 815 можна тестувати рядні та розподільні ТНВТ, паливні насоси систем вприску Common Rail, а також форсунки й інжектори всіх типів.
 
EPS 708 – спеціалізована модель для тестування ТНВТ й інжекторів систем Common Rail. Стенд EPS 625 призначений для тестування рядних та розподільних ТНВТ.
 
Комплекти додаткового обладнання дозволяють проводити діагностику паливної апаратури виробництва як Bosch, так і інших компаній. До складу комплектів входять інструкції з описом процедури діагностики та набори спеціалізованих інструментів і пристроїв для ремонту форсунок/насос-форсунок/ТНВТ дизельних двигунів легкових і вантажних автомобілів.
Докладніше >